Prolog – Miluji tvého synaPostavy: Harry Potter a ? (nechte se překvapit)

Období: 5. a 6. ročník HPSlovo autora:Zřejmě vás všechny překvapím, že jsem začala psát tuhle povídku, jelikož jsem se sama zapřísáhla, že takovéto povídky psát nebudu. Přijde mi totiž, že na ně nemám talent. Má fantazie mě ale dostihla tak jsem se do ní urputně pustila.

Jsem vášnivá čtenářka HP povídek a taky HP povídek SLASH. Vím, že to někteří lidé odsuzují, ale já na tom nic špatného nevidím a proto taky třeba na svých stránkách zveřejňuji povídky Soraki, která píše naprosto skvěle.

Při svém bloumání po internetu jsem zjistila, že nemůžu nikde najít můj oblíbený slash pár a tak jsem se rozhodla o něm napsat sama. Je to pár Harry a Sirius. Vím, že je to trochu netradiční pár, ale prostě mi tihle dva lidé k sobě jdou.Obsah:Ještě to nevím přesně, ale zkuste si představit, co se stane, když se zamiluje kmotr do svého kmotřence a řekne svému nejlepšímu kamarádovi, že miluje jeho syna? Odvrhne ho, nebo mu pomůže ho získat?Upozornění: Kouzelnická společnost neodsuzuje takovéto vztahy a sňatkyVaruji všechny komu se tento styl povídek nelíbí. Nutit vás je číst nehodlám. !!!!!!
Škola není hospoda, aby se do ní chodilo pravidelně
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one